decyzja o pozostawaniu r r.z po ukonczeniu 18 lat

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 15 lut 2016, 15:12

witam, mam pytanie czy piszecie decyzje o pozostawaniu przez dziecko w r.z po ukonczeniu 18 lat?
ciekawskaania


Napisano: 15 lut 2016, 15:42

jasne, że tak!!! przecież trzeba przyznać świadczenie dotychczasowej rodzinie zastępczej :!:
TOMASZ6

Napisano: 15 lut 2016, 16:44

za podstawe prawna art 37 ust 2???
ciekawskaania

Napisano: 16 lut 2016, 14:28

Na podstawie art. 104, art. 130 § 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego ( t.j. Dz. U. z 2016r., poz. 32 ); art. 37 ust. 2 pkt 1, art. 80 ust. 1 pkt 1, art. 82 ust. 1, art. 87 ust. 1 i ust. 4, art. 88 ust. 1, ust. 3 i ust. 4, art. 89, art. 182 ust. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej ( t.j. Dz. U. z 2015r., poz. 332 z późn. zm. ); oraz upoważnienia... 8-)
TOMASZ6


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny