dłużnik w ZK, prośba o zawieszenie postępowania - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Napisano: 23 lut 2016, 11:15

jak temacie... dłuznik jest w zakładzie karnym i zwrócil sie z pismem o zawieszenie postepowania administracyjnego do czasu odbycia kary. na jakiej podstawie moge mu odmowic??
bo przeciez to ze jest w ZK, nie swiadczy o zmianie m. zamieszkania czy, ze nie moge wydac decyzji o D uchylającym sie?
mgops2015


Napisano: 23 lut 2016, 12:34

jakie postępowanie chce zawiesić?
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 20670
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 23 lut 2016, 13:03

postępowanie administracyjne, tyle napisał. dodal ze jak wyjdzie to ureguluje dług
mgops2015

Napisano: 23 lut 2016, 13:12

wezwanie do sprecyzowanie wniosku pod groźba pozostawienia bez rozpatrzenia
KPA

Art. 64. § 1. Jeżeli w podaniu nie wskazano adresu wnoszącego i nie ma możności ustalenia tego adresu na podstawie posiadanych danych, podanie pozostawia się bez rozpoznania.

§ 2. Jeżeli podanie nie czyni zadość innym wymaganiom ustalonym w przepisach prawa, należy wezwać wnoszącego do usunięcia braków w terminie siedmiu dni z pouczeniem, że nieusunięcie tych braków spowoduje pozostawienie podania bez rozpoznania.
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 20670
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 23 lut 2016, 13:40

dzięki jestes wielki !!
Uwielbiam czytac Twoje odpowiedzi. Zawsze mozna na Ciebie liczyc :)
chociaz jakies jedno swiatelko w tunelu. .. :)
mgops2015

Napisano: 18 mar 2016, 16:20

A co w przypadku jak ostatnio dowiedzieliśmy się że dłuznik tez przebywa w ZK a córka jego ma wypłacane z funduszu. FA nasz ośrodek dopiero co przejął,chyba to nie było wyjaśniane, wiemy o tym że przebywa nie od córki ale sąsiadów, podobno siedzi od dawna. Jak dalej postępować. Pisać do komisariatu czy do sądu o wskazanie w którym zk przebywa i co dalej z takim dłuznikiem. Pomóżcie
ab83
Podinspektor
Posty: 1131
Od: 12 paź 2015, 19:41
Zajmuję się:

Napisano: 19 mar 2016, 23:34

Ja pisze do Krajowego Rejestru Karnego i zwsze mi wskzują, w którym ZK jest dłużnik....później wysyłam mu informacje, że przyznano świadczenia z FA i pisze do tego ZK, czy istnieje mozliwość zatrudnienia dłuznika bo ma zobowiązania
"Bądź dobrej myśli
bo po co być złej"
Stanisław Lem
legalna 01
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1315
Od: 27 kwie 2015, 14:01
Zajmuję się:



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x