do kiedy placówki 30 osobowe?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 18 wrz 2017, 8:49

Do kiedy najdłużej mogą funkcjonować placówki 30 osobowe? do końca 2019? gdzie to znajdę w ustawie?
Irka
Praktykant
Posty: 5
Od: 14 wrz 2017, 21:30
Zajmuję się: wychowawca


Napisano: 18 wrz 2017, 13:00

Art. 230. 1. Liczba dzieci umieszczonych w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, o których mowa w art. 229 ust. 1-3, po upływie okresu, o którym mowa w art. 229 ust. 8, nie dłużej jednak niż do dnia 1 stycznia 2021 r., nie może być wyższa niż 30. Przepisy art. 103 ust. 3 stosuje się odpowiednio.
inspektorw
Stażysta
Posty: 115
Od: 22 sie 2017, 9:01
Zajmuję się: inspektorowaniem

Napisano: 18 wrz 2017, 20:30

dzięki serdeczne.
Irka
Praktykant
Posty: 5
Od: 14 wrz 2017, 21:30
Zajmuję się: wychowawca

Napisano: 19 wrz 2017, 10:05

Jak należy rozumieć Art.232.9? czy placówki niepubliczne nie mogą być prowadzone po 2016r?
Irka
Praktykant
Posty: 5
Od: 14 wrz 2017, 21:30
Zajmuję się: wychowawca

Napisano: 21 wrz 2017, 12:45

art. 232 nie dotyczy tego tematu i nie ma ust.9
nie ma znaczenia czy prowadzi placówkę samorząd czy zlecił prowadzenie .
polecam kontaktować się telefonicznie z odziałem zajmującym się pieczą zastępczą w Urzędzie Wojewódzkim wydział Polityki Społecznej.

przepis ART 229 ust 9 jest przejściowy i już nie funkcjonuje
inspektorw
Stażysta
Posty: 115
Od: 22 sie 2017, 9:01
Zajmuję się: inspektorowaniem


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny