DOKUMENT
-
- Stażysta
- Posty: 156
- Rejestracja: 20 lip 2021, 13:04
- Zajmuję się: dodatek mieszkaniowy i dodatek energetyczny
- Kontakt:
DOKUMENT
witam:) mam Pytanie jaki dokument ludzie przedstawiają wam żeby potwierdzić wydatki ponoszone za lokal? na takim wydruku ludzie płacą też za inne rzeczy które nie bierze się pod uwagę do dodatku mieszkaniowego co w takiej sytuacji? odliczacie sami? czy musi być taki dokument który potwierdza faktycznie kwotę którą napisał zarządca?
-
- VIP
- Posty: 3657
- Rejestracja: 20 mar 2017, 12:49
- Zajmuję się: DM, DE
- Kontakt:
Re: DOKUMENT
mam wydruk od zarzadcy ktory potwierdza wydatki jakie zarzadca wpisuje na wniosku...zarzadca sam odlicza wydatki, ktore wydatkami nie sa:) a ja wlasciwie tylko sprawdzammilena9204 pisze: 12 paź 2021, 13:24 witam:) mam Pytanie jaki dokument ludzie przedstawiają wam żeby potwierdzić wydatki ponoszone za lokal? na takim wydruku ludzie płacą też za inne rzeczy które nie bierze się pod uwagę do dodatku mieszkaniowego co w takiej sytuacji? odliczacie sami? czy musi być taki dokument który potwierdza faktycznie kwotę którą napisał zarządca?
-
- Stażysta
- Posty: 156
- Rejestracja: 20 lip 2021, 13:04
- Zajmuję się: dodatek mieszkaniowy i dodatek energetyczny
- Kontakt:
Re: DOKUMENT
ale np. wnioskodawca płaci za ubezpieczenie budynku które nie wlicza się do wydatków i co wtedy robicie? czyli zarządca np napisał ze wnioskodawca ponosi wydatki za lokal w kwocie np 300 zl , a na wydruku łacznie jest 350. czy wtedy bierzecie to 300 i zostawiacie wydruk ten na 350? CZY MUSI BYĆ WYDRUKOWANE TO 300 DLA POTWIERDZENIA
-
- VIP
- Posty: 3657
- Rejestracja: 20 mar 2017, 12:49
- Zajmuję się: DM, DE
- Kontakt:
Re: DOKUMENT
jesli masz wszystkie skladniki wydatków...odejmujesz to co nie jest wydatkiem zgodnie z ustawa o dodatkach...i dodatek mieszkaniowy naliczasz do wlasciwych wydatków...jesli masz cale zestawienie to mozesz sama wyliczycmilena9204 pisze: 12 paź 2021, 14:09 ale np. wnioskodawca płaci za ubezpieczenie budynku które nie wlicza się do wydatków i co wtedy robicie? czyli zarządca np napisał ze wnioskodawca ponosi wydatki za lokal w kwocie np 300 zl , a na wydruku łacznie jest 350. czy wtedy bierzecie to 300 i zostawiacie wydruk ten na 350? CZY MUSI BYĆ WYDRUKOWANE TO 300 DLA POTWIERDZENIA
Oprócz DOKUMENT - Dodatki mieszkaniowe przeczytaj również:
zwrot dodatku a nowy wniosek
Opiekun prawny w DPS
składki z urzędu pracy
Jeszcze raz decyzje z mocą wsteczną
Umowa najmu
Dodatek wstecz, a zaległości?
Nadpłata za wodę
Należy się dodatek?
ZWROT DODATKU
świadczenie rehabilitacyjne
wszczęcie postępowania
Świadczenie dla rodziny zastępczej.
3 miesięczny okres wypowiedzenia a dodatek mieszkaniowy
zakład karny
Co z tym zrobić?
Prośba o pomoc