dotyczy osoby pełnoletniej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 24 cze 2020, 7:39

Czy osoba pełnoletnia składa sama na siebie wniosek na dobry start czy rodzic?
aab
Stażysta
Posty: 87
Od: 02 maja 2017, 11:00
Zajmuję się: świadczeniem wychowawczym rodzinnym


Napisano: 25 cze 2020, 7:39

może na siebie jeżeli nie pozostaje na utrzymaniu rodziców w związku z ich śmiercią lub z ustaleniem alimentów §3 pkt 5 rozporządzenia
babajaga
Stażysta
Posty: 159
Od: 06 kwie 2017, 8:33
Zajmuję się: ŚW/SR

Napisano: 25 cze 2020, 12:32

babajaga pisze:
25 cze 2020, 7:39
może na siebie jeżeli nie pozostaje na utrzymaniu rodziców w związku z ich śmiercią lub z ustaleniem alimentów §3 pkt 5 rozporządzenia
W każdym innym przypadku to rodzic/opiekun prawny składa wniosek na pełnoletnie dziecko.
mikaa
Stażysta
Posty: 124
Od: 25 maja 2017, 14:30
Zajmuję się: ŚW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny