dwie decyzje czy jedna ?!

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 27 lip 2011, 11:29

tworzę decyzję o rozłożeniu na raty :) z tym, że potrącenie będzie dokonywane z bieżąco wypłacanych świadczeń z fa - czy muszę mieć dwie odrębne decyzje - jedną o rozłożeniu na raty drugą o potrąceniu z bieżąco wypłacanych na podstwie art. art. 30 ust. 6
~Ala


Napisano: 17 sie 2011, 14:40

można na jednej
~gopsik

Napisano: 28 sie 2011, 11:32

robisz decyzję o rozłożeniu na raty, o tym, że realizacja będzie w formie potrąceń informujesz w pouczeniu
~ula


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny