GDZIE PRZEPROWADZIC WYWIAD W SZO - Świadczenia rodzinne

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 19 ]

Napisano: 27 lis 2013, 16:54

w jednym i drugim środowisku wywiad
~jula


Napisano: 27 lis 2013, 17:06

proponowałbym jeszcze u sąsiadów i dalszej rodziny. Wnioskodawca i opiekun pewnie się zmówili.
~Elmer

Napisano: 27 lis 2013, 17:13

nie wiem Elmer czemu sie nabijasz???????
art.7 kpa nakazuje dokładne wyjaśnienie sprawy.

oczywiście nie wszedzie ale tam gdzie mam wątpliwość i nie jestem do końca przekonana mam prawo zażądać dwu wywiadów. Jak je porównam to widze jak wygląda ta opieka ...... jak często synalek zagląda do mamusi czy wnusio do babci..... co robi przy chorym i czy ta opieka jest właściwa, wystarczająca.

Nadmieniam ,że projekt nowelizacji ustawy precyzuje sprawę wywiadów.
~....~

Napisano: 27 lis 2013, 17:21

muszę mieć pewność jak sprawowana jest opieka, już tu kiedyś pisałam, u wnioskodawcy super, grube dywany a chory leży w zimnie, niedożywiony a później afera ,,gdzie była opieka?\'\'
~Kati

Napisano: 27 lis 2013, 17:25

oj naiwności że będzie pewność.... oj naiwności....
~Elmer

Napisano: 27 lis 2013, 20:42

nie czepiaj się słów - powiedzmy prawie pewność, ale zawsze więcej niż po wywiadzie u wnioskodawcy
~Kati

Napisano: 28 lis 2013, 11:49

pewność pewnością..... ale jak pracownik socjalny wejdzie do takiej zaniedbanej babci to może przynajmniej da to rodzince do myślenia ,że ludzie to widzą.Pracownik ma prawo zwrócić uwage rodzinie na złe warunki mieszkaniowe czy higieniczne.Ma prawo w ramach pracy socjalnej do wizytacji takiej rodziny.Dobrze jak przynajmniej jednej osobie byt sie polepszy.
~....~

Napisano: 03 gru 2013, 16:19

a pracownik socjalny to co,zakasac rękawy i wio do roboty,jak widzi,że starowinka biedna.
~....

Napisano: 03 gru 2013, 16:51

pracownik socjalny to nie gosposia i nie musi zakasywać rękawów.....ma pokazać palcem rodzince kto i co ma zrobić , przypilnować, ewentualnie wyciągnąc konsekwencje
~....~



  
Strona 2 z 2    [ Posty: 19 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x