Komisje Rozwiąz.PRobl.Alk. ze składką zdrowotną? - Kadry

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
Przejście z asystenta rodziny na prac.soc. limit do 2000 z zfśś ubezpieczenie członka komisji przeciwalkoholowej Wypowiedzenie umowy o pracę zgłoszenie osoby przez płatnika Zatrudnienie obywatela Ukrainy

Napisano: 29 cze 2022, 8:36

Witam, czy od lipca należy członków komisji rozwiązywania problemów alkoholowych zgłosic tylko ze składką zdrowotną?
ewcia-23-81
Stażysta
Posty: 140
Od: 27 lip 2017, 11:37
Zajmuję się: DM


Napisano: 06 lip 2022, 8:34

Ze szkoleń i z tego co czytam po necie osoby powołane do GKRPA powinny być zgłoszone ale tylko jeśli ich dochody z tego tytułu przekroczą 6tys zł. Powinniśmy mieć od nich oświadczenie, że dochodów takich nie osiągną i wtedy nie zgłaszamy. Szukam wzoru oświadczenia. Gdyby ktoś miał to prosze o info.
lila1111
Praktykant
Posty: 30
Od: 14 paź 2020, 13:54
Zajmuję się: ks

Napisano: 06 lip 2022, 13:20

Po wczorajszym szkoleniu również takie interpretacje ze strony szkolących i dzisiaj otrzymałam interpretację prawniczą mówiąca o tym samym co przedmówca napisał
ewcia-23-81
Stażysta
Posty: 140
Od: 27 lip 2017, 11:37
Zajmuję się: DM

Napisano: 08 lip 2022, 14:26

a jakieś podstawy prawne podają na szkoleniach dlaczego nie zgłaszać do ZUS? bo art. 66 mówi tylko, że nie pobiera się 9% zdrowotnej do kwoty przychodu 6 000,00 zł.
Marcin Paciej
Stażysta
Posty: 144
Od: 13 maja 2022, 14:29
Zajmuję się: OPS- Kadry, Płace, Księgowość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x