Od ściany do ściany - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 25 wrz 2015, 13:57

Czy nasz rząd jest pijany? Dopiero pod presją krytki zmieniono wczorajszą decyzję. Najprawdopodobnije zadecydowały krytyka i kwestie wizerunkowe przed wyborami, bo gdyby nie to raczej nie zmieniono by tej decyzji:

"Na zwołanym w trybie pilnym posiedzeniu sejmowej komisji finansów zdecydowano, że środki na finansowanie imigrantów nie zostaną zabrane z funduszu przeznaczonego dla repatriantów. - Presja ma sens – cieszy się w rozmowie z portalem niezalezna.pl poseł PiS Barbara Bubula.

Jeszcze wczoraj sejmowa komisja finansów głosami posłów Platformy Obywatelskiej zadecydowała o zmniejszeniu o ponad milion złotych puli pieniędzy przeznaczonych dla Polaków mieszkających na Wschodzie i przekazanie ich uchodźcom. „Za” było piętnastu parlamentarzystów PO, a siedmioro posłów Prawa i Sprawiedliwości zagłosowało „przeciw”. ..."
aleyaya


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x