pierwszeństwo

Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW
ODPOWIEDZ
bastek1

pierwszeństwo

Post autor: bastek1 »

Wita, mam klientkę z którą muszę iść do lekarza, czy muszę czekać w kolejce, czy mogę skorzystać z pierwszeństwa jakie mi przysługuje w ramach art. 121 ustawy o pomocy społecznej, jak to prosperuje w Waszych miejscowościach?
Rita8

Re: pierwszeństwo

Post autor: Rita8 »

W mojej ocenie wizyta lekarską z klientką nie mieści się w zakresie czynności pracownika socjalnego, nie jest to pewnością czynność urzędowa.
@@@

Re: pierwszeństwo

Post autor: @@@ »

dlaczego wizyta z podopiecznym nie mieści się w zakresie czynności prac. socjalnego?
Rita8

Re: pierwszeństwo

Post autor: Rita8 »

Jeśli klient potrzebuje pomocy w tym zakresie, czyli nie może samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu,to powinien mieć przyznaną pomoc w postaci usług opiekuńczych. Wtedy takie zadanie realizuje opiekun.
ODPOWIEDZ