potrzebuje pomocy - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Napisano: 03 lut 2011, 19:35

potrzebuje pomocy jakiej kolwiek samotnie wychowuje dzieci
~maria


Napisano: 03 lut 2011, 21:31

to do OPS
~mych

Napisano: 03 lut 2011, 23:27

A ojca dzieci nie mają?
~Zdzisław

Napisano: 05 lut 2011, 14:59

:::Kasia napisała;;(to forum zostało stworzone dla pracowników pomocy społecznej. i wszystko było ok dopóki klienci i inne osoby oczekujące pomocy nie zaczęły z niego korzystać.)

To dla kogo jest ta pomoc ??dla ludzi potrzebujących pomocy z OPS czy dla pracowników OPS ,aby się podciągnąć z braku szkoły.Zdaje mi się iż siedzą tam sami .......jużz nie napiszę ,niech sobie sami odpowiedzą .Mają czas na pisanie bzdetów to niech wreście wezmą się naprawdę za porządną pracę i pomogą komuś ,choćby jednej osobie ,to że wysyłacie ludzi do OPS-u to każdy głupek wie że tam POWINNI ponóc bo na to daje państwo z naszych podatków a nie urzędnicy OPS-u.
LUDZIE NIE PONIŻAJCIE SIĘ TU NA TYCH STRONACH NIEWARTO ....
I TAK TU NIKT WAM NIW POMOŻE A WYŚMIEJE....
~Nina

Napisano: 07 lut 2011, 11:11

~Nina jest to jak kasia napisała ktore powstało z mysla o pracownikach pomocy spolecznej a nie po to żeby dokoywac tutaj żenujących wpisów dotyczących pomocy finanswe z podawaniem nr konta przez byc moze osoby tej pomocy potrzebujące, podkreślam być może

i tak jest to forum dla parcownikow OPS aby w krotkim czasie rozwiac watpliowsci natury prawnej i pomoc w rozwiazywaniu pewnych problemów przez osoby doświadczone osobom ktore np dopeiro rozpoczynają prace. jeśli pijesz do szkoly to pracownicy OPSów mają jej aż nadto. aby moc pracowac w PS nalezy spełniac pewne wymagania formale
~madzia

Napisano: 07 lut 2011, 12:37

Brawo madzia
~paweł



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x