pracownik socjalny to omnibus:) - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 26 lis 2013, 14:35

czy tez macie takie kwiatki? pisemko ze szkoły takiej treści\" Proszę o zbadanie sytuacji rodzinnej u p.......zam. zwłaszcza stopnia zapewnienia opieki domowej i nadzoru rodzicielskiego zwłaszcza późnym popołudniem (wieczorem)nad synem .....jak również sprawczości i wydolnosci wychowawczej i opieki medycznej.
Moje zaniepokojenie spowodowane jest tym, że syn...widziany jest w miejscu zamieszkania póżnym wieczorem z tornistrem na plecach.Mówi ,ze mama wysłała go na wycieczkę .W ubiegłym r. szkol. mama miała zgłosić się do poradni specjalistycznej ze wzg.na trudności wychowawcze w szkole i niemoralne zachowanie sie dziecka w szkole w stosunku do innych dzieci.
koniec, pismo o takiej treści otrzymałam od dyr. szkoły poprzednie było polecenie zakupienia brakujących podręczników nadmieniam ,że dzieko to ma lat 8 lat.
lubię i współpracuje z różnymi jednostkami ,ale to pisemko ....głowa mała nie chcę i nie godzę sie na bycie straszakiem bądź d...kryjką.Pozdrawiam jak powinnam na coś takiego odpowiedziec ? odpowiedź na końcu języka .Pozdrawiam
~irena

Napisano: 26 lis 2013, 14:44

na fb dałabym lubię to, masz rację pozdrawiam, odpisz im że jezeli uwaaja ze matka nraza zycie i zdrowie to niech powiadomią odp organa, a ty nie możesz sprawdzic popołudnia bo pracujesz jak szkoła , może dzielnicowy???
~ale numer


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x