Proste porównanie - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Napisano: 04 lis 2016, 16:36

"Dziewczynka idąc na zajęcia do szkoły, rozmawiała przez telefon komórkowy. To właśnie on wzbudził zainteresowanie 32-letniego mieszkańca Leszna, który wszedł za uczennicą do szkoły. Tam doszło do brutalnego napadu. Mężczyzna okradł i poturbował 10-latkę. Policji udało się namierzyć napastnika już kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu. Za rozbój grozi mu nawet 12 lat więzienia. ..."

"3 lata i 5 miesięcy bez zawieszenia dla Arkadiusza P. i 3 lata dla Michała O. - to prawomocne już wyroki dla oskarżonych o dokonanie zbiorowego gwałtu na 16-latce w Pietrzykowicach (woj. śląskie). W części dotyczącej pozostałych oskarżonych sprawa wróci do I instancji. (https://www.tvn24.pl)..."

Czyli gdyby zgwałcił dostałby 3 lata a za rozbój (tu kradzież telefonu) 12 lat. Sędziowie są faktycznie nadzwyczajną kastą.
Gość



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x