Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

Wybrane tematy:
socjoterapia Opieka prawna nad małoletnią wychowanką w ciąży Zwolnienie dziecka z placówki opiekuńczo- wychowawczej urlopowanie wszystkich wychowanków z placówki... Alimenty ponowne umieszczenie w POW odpłatność za pobyt pensjonariusza w ZOL
ODPOWIEDZ
css
Stażysta
Posty: 196
Rejestracja: 22 sty 2007, 11:37
Zajmuję się:
Lokalizacja: Elbląg, Polska
Kontakt:

Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

Post autor: css »

Witam i Zapraszam na szkolenie

28 września Poznań- Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie


1.Nowe rozwiązania prawne wynikające z ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie służące ochronie rodzin przed przemocą.

2.Zespoły interdyscyplinarne i grupy robocze–cele,zadania wynikające z ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

3.Procedura interwencji służb w sytuacji przemocy w rodzinie NIEBIESKIE KARTY–uregulowania prawne, dokumentowanie pracy, itp. (na podst. Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 13.09.2011r. w sprawie procedury NIEBIESKIE KARTY oraz wzorów formularzy NIEBIESKA KARTA, a także Wytycznych nr 2 Komendanta Głównego Policji z dn. 7.12.2011r w sprawie sposobu postępowania policjantów podczas realizacji procedury NIEBIESKIEJ KARTY)

4.Interdyscyplinarna współpraca służb na rzecz rodzin z problemem przemocy–kompetencje służb.

5.Tworzenie i realizacja indywidualnych planów pomocy rodzinom, w których jest przemoc.

6.Praktyka pracy w zespołach i grupach roboczych–obszary problemowe, trudności oraz wymierne korzyści.


Zainteresowane osoby proszę o kontakt [email protected]
Zapraszamy

Zespół CSS

Zapraszamy na naszą stronę
ODPOWIEDZ