Księguję w groszku i mam utworzone 4 rejestry księgowe (BUDŻET PODSTAWOWY, POKL, FA i ZFSŚ). W rejestrze projektu POKL mam tylko salda po zakończonym już dawno projekcie na kontach: 013, 020 i 072. Czy mogę sobie te salda w bilansie otwarcia dopisać do rejestru podstawowego a rejestr POKL zamknąć?
nie znam programu Groszek ale mam pytanie czy tych kont nie można przypisać do budżetu podstawowego? Konta po zakończeniu programu POKL powinny być zamknięte z chwilą jego zakończenia. Tez prowadziłam POKL - ale kont już aktywnych nie mam.
Też się zastanawiam, czy mogę salda przypisać do budżetu podstawowego a rejestr POKL zlikwidować? Od 3 lat wprowadzam w nim tylko bilans otwarcia na ww konta.
Ja księguję w groszku i salda kont z POKL przeniosłam do rej. podstawowego GOPS. Na BO w POKL zrobiłam minus a GOPS BO z plusem. I mam wszystko w jednym (zfśs teraz tylko oddzielnie)