Rejestr Jednostek Pomocy Społecznej - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 18 gru 2013, 10:37

Byłam na szkoleniu, ponoć działa już rejestr, podano nam stronę http://rjps.mpips.gov.pl ale nigdzie nie mogę tego znaleźć, czyżby falstart.
~basia

Napisano: 18 gru 2013, 10:44

mnie się ten link otwiera
pozdrawiam
~Tomek

Napisano: 18 gru 2013, 11:37

za tyle kasy cos tak ... delikatnie powiem - nikomu nie potrzebnego...
~lipka

Napisano: 18 gru 2013, 11:50

Waszym dzieciom to będzie potrzebne jak pójdą na zasiłek.

Wasze dzieci sie chyba znają na komputerach prawda? I na internecie ?
~BadAss

Napisano: 18 gru 2013, 12:14

jak na stronkę za ponad 3 miliony zł mogłoby lepiej działać i wyglądać
~hmm

Napisano: 18 gru 2013, 12:20

Rozpoczął działanie Rejestr Jednostek Pomocy Społecznej 16.12.2013

Rejestr Jednostek Pomocy Społecznej powstał w ramach projektu systemowego \"Koordynacja na rzecz aktywnej integracji\" realizowanego przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich. Pełni funkcję ogólnodostępnego rejestru jednostek pomocy społecznej przeznaczonego zarówno dla pracowników jednostek jak i obywateli.
http://rjps.mpips.gov.pl/web/centrala/i ... ktualnosci

Elektroniczny system Rejestru Jednostek Pomocy Społecznej. Zapewnia gromadzenie całościowych danych z naciskiem na ich stałą i systematyczną aktualizację. Jego podstawową funkcją jest umożliwienie obywatelom i urzędnikom dostępu do danych Jednostek Pomocy Społecznej. Wyszukiwanie jest możliwe poprzez określenie rodzaju poszukiwanej placówki lub jej lokalizacji - po podaniu kodu pocztowego - najbliższej wyszukującemu.

W części informacyjnej systemu RJPS publikowane będą artykuły dotyczące powstawania nowych jednostek oraz o działalności placówek. Pracownicy jednostek mogą tu poszukiwać informacji o interesujących ich szkoleniach i seminariach. Jest to również miejsce, gdzie publikowane będą wyniki badań i analiz. Dodatkowo portal umożliwia prowadzenie badań z użyciem ankiet i formularzy, kierowanych do pracowników jednostek pomocy społecznej. Każde z województw ma możliwość publikowania treści w ramach prowadzonej przez siebie części serwisu.

http://www.ops.pl/news.php?id=26488
~info

Napisano: 18 gru 2013, 12:35

Powyższy rejest RJPS przypomina trochę już istniejący wykaz placówek pomocy społecznej. Ma jednak większą funkcjonalność i więcej opcji.
http://www.politykaspoleczna.gov.pl/index.php?gid=59
~użytkownik

Napisano: 18 gru 2013, 16:53

dzięki już mi się otwiera.
~basia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x