sprawozdania oraz karta tradycyjna wydanie ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 03 kwie 2018, 12:21

Witam,

jestem nowa i dopiero się uczę. Wprowadzałam po raz pierwszy dwa wnioski dla nowych rodzin. Moje pytanie brzmi: Dlaczego przy jednym wniosku przy karcie tradycyjnej jest w produkcji a druga przyznana ? Jak można zamówić co zrobić powinnam? Dziękuję za podpowiedzi :)

Druga sprawa: jakie raporty robić i kiedy ? Oprócz sprawozdań półrocznych .
malutka_
Praktykant
Posty: 2
Od: 03 kwie 2018, 12:16
Zajmuję się: ŚW i KDR


Napisano: 03 kwie 2018, 14:08

Każda karta tradycyjna najpierw po rozpatrzeniu wniosku posiada status "Przyznana", a dopiero później po złożeniu na nią zamówienia w PWPW otrzymuje status "W produkcji". Aby karta "Przyznana" została zamówiona należy wejść w zakładkę "Nowe zamówienie", zaznaczyć kartę i wybrać "Zatwierdź dla wybranych kart". Jeśli założenie ma być złożone na wszystkie widoczne karty, można kliknąć "Zatwierdź dla wszystkich kart".

W kwestii sprawozdań to składane są one tak jak Pani napisała co pół roku. W kwestii raportów to są one opcjonalne. W systemie nigdzie się ich nie wysyła. Można je wykonywać dla siebie żeby na bieżąco kontrolować czy wszystko poprawnie się wprowadziło. Słyszałam, że niektóre urzędy mają obowiązek generowania i drukowania raportów co jakiś czas, ale nie jest to wymóg ustawowy.
Herka
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 621
Od: 02 sty 2018, 17:03
Zajmuję się: KDR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny