Nie musi, ustawa tego nie wymaga. Nie mamy prawa więc wymagać tego od wnioskodawcy. Wykazuje takie dochody, jakie faktycznie osiąga.Mirabelka pisze:Czy w tej sytuacji będzie mógł dostać dodatek, czy też będzie musiał mieć ustalone prawnie te alimenty?
Arthia pisze: ↑03 wrz 2020, 9:43Jestem studentką i stażystką w agencji projektowej. Jest to płatny staż i mam też stypendium. Moi rodzice zmarli, gdy miałem 12 lat i od tego czasu mieszkałem z dziadkiem (on otrzymuje miesięczną pomoc weterana). Jakie mam szanse na zdobycie dodatku?
wypełnij dokumenty...złóż wniosek i deklarację o wysokości dochodów i wtedy okaże się jakie są szanse na uzyskanie dodatku mieszkaniowegochyba nikt wróżką nie jest...a może?