świadczenia rodzinne proste pytanie - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 13 sie 2014, 9:17

Jeżeli osoba w dowodzie osobistym ma meldunek stały na terenie innej gminy niż moja, to wysyłam zapytanie czy nie ubiegała się o swiadczenia rodzinne w tej innej gminie. Czy w takich przypadach bierzecie jeszcze zaświadczenie z wydzialu meldunkowego ze np. ma pobyt czasowy w naszej gminie?
~~Ewa


Napisano: 13 sie 2014, 9:18

My nie bierzemy
Zoja

Napisano: 13 sie 2014, 9:41

zaswiadczenie o zameldowaniu na pobyt czasowy albo brak takiego meldunku nie maja zadnego wplywu na prawo do swiadczen, wiec branie takiego zaswiadczenie jest zbedne...klient sklada wniosek w miejscu zamieszkania, a miejsce zamieszkania to nie jest miejsce ani zameldowania na pobyt staly, ani na pobyt czasowy..to miejsce pobytu z zamiarem stalego pobytu, w ktorym "kreci sie" zycie klienta:) - moze w nim byc zameldowany ale nie musi..i to klient deklaruje gdzie jest jego miejsce zamieszkania, we wniosku o swiadczenia podpisuje oswiadczenie,ze wszystkie dane ktore wpisal we wniosku sa prawdziwe (czyli ze mieszka tam gdzie wpisal ze mieszka) i jest swiadom odpowiedzialnosci karnej za skladanie falszywych oswiadczen
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7388
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x