świadczenie pielęgnacyjne a urząd pracy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 27 lut 2018, 14:00

pani ma orzeczenie na dziecko z 26 stycznia, pobierała świadczenie rodzicielskie prosi o uchylenia od dnia 1 lutego ale jest zarejestrowana w pup od kiedy przyznać świadczenie?
magda1991
Stażysta
Posty: 178
Od: 23 mar 2017, 16:13
Zajmuję się: sr


Napisano: 27 lut 2018, 14:10

Art. 17 ust. 6
Zarejestrowanie w powiatowym urzędzie pracy jako osoba poszukująca pracy lub posiadanie statusu bezrobotnego nie ma wpływu na uprawnienie do świadczenia pielęgnacyjnego.
komosia
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 356
Od: 26 sty 2018, 15:09
Zajmuję się: ŚR/ŚW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny