oliwia19 pisze:Mężczyzna jest uprawniony od kwietnia do świadczenia wychowawczego na dwójkę dzieci. W kwietniu dostarczył umowę o pracę od 1 kwietnia 2016r. Dochód za maj z tego zatrudnienia przyniósł dziś 21.06.2016r.Pojutrze wypłaty a mężczyźnie nie należy się już za czerwiec. Dopiero wyślę mu zawiadomienie o wszczęciu postępowania celem uchylenia decyzji. Póki co decyzja nie uchylona, co zrobić żeby nie posżła wypłata na konto facetowi za czerwiec?
proszę:)pagap pisze:oliwia19 pisze:Mężczyzna jest uprawniony od kwietnia do świadczenia wychowawczego na dwójkę dzieci. W kwietniu dostarczył umowę o pracę od 1 kwietnia 2016r. Dochód za maj z tego zatrudnienia przyniósł dziś 21.06.2016r.Pojutrze wypłaty a mężczyźnie nie należy się już za czerwiec. Dopiero wyślę mu zawiadomienie o wszczęciu postępowania celem uchylenia decyzji. Póki co decyzja nie uchylona, co zrobić żeby nie posżła wypłata na konto facetowi za czerwiec?
podeslijcie wzor takiego zawiadomienia, tzn jak przyznosi nam teraz usyskanie dochodu to wysylamy zawiadomienie, i jak przekroczy uchylajaca a jak nie przekroczy? a jak to w sgnity ten uzysk wprowadzic