IFSW ws. kryzysu migracyjnego

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 wrz 2015, 17:11

Oświadczenie Międzynarodowej Federacji Pracowników Socjalnych w sprawie kryzysy migracyjnego

Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych wzywa do natychmiastowego i konkretnego działania w celu rozwiązania kryzysu humanitarnego, jaki teraz dotyka większość Europy. IFSW wzywa rządy, Unię Europejską, inne instytucje regionalne i agencje międzynarodowe, aby podjęły natychmiastowe działania z troską o człowieczeństwo i szacunek dla ludzi. IFSW wzywa te organy do ustanowienia programów integracyjnych w każdym kraju, którego kryzys migracyjny dotyczy. IFSW apeluje o zwrócenie uwagi na zjawiska, które są podstawową przyczyną tego kryzysu uchodźców.

Pełna treść dokumentu w języku angielskim
http://ifsw.org/news/statement-on-the-refugee-crisis/
angoc


Napisano: 06 wrz 2015, 11:53

A w sprawie naszych zalosnych wynagrodzen tez IFSW apeluje? Nie osmieszajcie sie ta lewacka propaganda! To wojna cywilizacji i kultur - kto jest z nimi jest przeciwko nam! Nie chcemy "helikoptera w ogniu" w naszej Warszawie, nie chcemy egzotycznych chorob, antypolskosci, islamizmu, szariatu i burek na głowach naszych kobiet. Nie chcemy!
Jan III

Napisano: 06 wrz 2015, 15:38

Dziwne jest ze większość tych uchodźców to mężczyźni młodzi i sprawni fizyczne, gdzie więc są kobiet, dzieci i starcy? (jest ich mało) Nie interesują ich biedne europejskie kraje, Węgry, Czechy czy Polska, interesują ich kraje o bogatym socjalu, Niemcy, Anglia itp.
Ilu z nich to prawdziwi uchodźcy a nie terroryści i ludzie szukający pracy? Czy nie taniej i lepiej kiedy pomoc była by udzielana na miejscu? I dlaczego inne islamskie ościenne kraje ich nie przyjmują?
https://www.youtube.com/watch?t=63&v=AB6G1MxMeX4
Funkia

Napisano: 06 wrz 2015, 17:52

Po pierwsze, polecam lekturę całego oświadczenia. W strukturach IFSW jest obecnie ok. 100 organizacji, które reprezentują głos pracowników socjalnych z wielu krajów świata. W Europie jest obecnie ok. 40 takich organizacji. Polska od kilku lat nie ma swojej oficjalnej reprezentacji w strukturach Międzynarodowej Federacji Pracowników Socjalnych. Moim zdaniem warto zapoznać się ze stanowiskiem profesjonalistów (wspólnym stanowiskiem pracowników socjalnych z wielu krajów świata) na temat aktualnego kryzysu migracyjnego.
angoc

Napisano: 09 wrz 2015, 10:31

Nich IFSW zwróci się do imigrantów żeby nie zabijali w imię swojej religii, nie gwałcili kobiet i dzieci ... i in. niech się IFSW lepiej zapozna z ich kulturą i powodem dla którego migrują !!!
Franciszek

Napisano: 09 wrz 2015, 11:10

Dzięki swoim strukturom (organizacje współtworzące IFSW http://ifsw.org/membership/our-members/), IFSW posiada wiedzę na temat sytuacji ludności w wielu krajach świata i działań pracowników socjalnych w tych krajach, rekomendacją do takich działań jest m.in. Międzynarodowa/Globalna def. pracy socjalnej.

Globalna def. pracy socjalnej http://ifsw.org/get-involved/global-def ... cial-work/

Polska wersja językowa def. http://cdn.ifsw.org/assets/ifsw_102423-10.pdf

Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych (IFSW) jest globalną organizacją działającą na rzecz sprawiedliwości społecznej, praw człowieka i rozwoju społecznego poprzez promowanie profesjonalnej pracy socjalnej, modeli najlepszych praktyk oraz ułatwienia współpracy międzynarodowej. http://ifsw.org/what-we-do/
angoc

Napisano: 09 wrz 2015, 11:55

Mnie nie interesują rekomendacje, ja chcę żyć. angoc jeśli jesteś chrześcijaninem dowiedz się co oni o Tobie myślą o co jest ich zadaniem zrobić z chrześcijaninami.
Franciszek

Napisano: 09 wrz 2015, 15:51

Nóż w plecy można też dostać w warszawie lub innym POLSKIM mieście za to że się komuś nie dało papierosa ... Rozumiem że dla poszkodowanego lepiej jak kosę dostanie od POLAKA niż uchodźcy hehe :) pozdrawiam nawiedzonych
refresh

Napisano: 10 wrz 2015, 8:52

ilu z nich ucieka przed wojną i prześladowaniami 10%? a reszta patrzy lepszego łatwiejszego życia i najlepiej na czyjś koszt - sam fakt, że pchają się do krajów gdzie jest największy socjal o czymś mówi, jak ci grozi śmierć to szukasz bezpiecznego jakiegokolwiek schronienia czy bogatej pełnej michy? A ilu wśród nich jest bandziorów? przecież tego nikt już nie kontroluje
foka

Napisano: 10 wrz 2015, 13:51

Rosja ogłosiła swoje stanowisko w sprawie pomocy dla uchodźców syryjskich, zamierza również udzielić schronienia uciekinierom z Libii.

Rosyjskie służby stawiają jeden warunek - uchodźcy nie mogą mieć problemów z prawem i zobowiążą się do przestrzegania norm obowiązujących w Federacji.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html
angoc

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]