Wniosek Elektroniczny dziś złożony - Świadczenie Wychowawcze (500+)

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]

Napisano: 10 lip 2017, 14:34

prawdopodobnie to samo szkolenie- czyli panna która ubiega się na drugie i kolejne dziecko o świadczenie 500+ to musi mieć zasadzone alimenty albo wpisuje tatusia.
proste tu nie ma problemu bo i tak nie bierzemy pod uwagę dochodu to co to za problem wpisać tatusia
papi1
Praktykant
Posty: 10
Od: 16 maja 2017, 10:52
Zajmuję się: ŚW


Napisano: 10 lip 2017, 14:39

Po nowemu, samotna matka musi mieć na wnioskowane dziecko zasądzone alimenty, albo wpisuje partnera z którym ma wspólne dziecko do składu rodziny. Jeżeli jest z partnerem z którym nie ma wspólnych dzieci to musi mieć na nie zasądzone alimenty.
Jeżeli np.kobieta ma 2 dzieci, na pierwsze nie ma zasądzonych alimentów, a drugie ma z obecnym partnerem to może złożyć wniosek tylko na drugie i musi wpisać ojca dziecka do składu rodziny pomimo tego, że jest to wniosek na kolejne dziecko bez dochodu.
oko12
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 342
Od: 13 paź 2016, 14:59
Zajmuję się: ŚW/Stypendia



  
Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x