WRÓCIŁY DOKUMENTY Z rops - Świadczenia rodzinne

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 13 sie 2014, 11:19

czesc
podpowiedzcie mi czy w sytuacji
wysłalam wnioski ( 1 w grudniu 2013r drugi w lipcu br ) o ZP Pani XX na dzieci do ROPS bo oswiadczyla ze maz prowadzi działanlosc na terenie norwegii
teraz przyszło pismo ze Pan XX zakmnkał dzialalnosc i przebywa w polsceoraz ze kordynacja zachodziła w okres od 19 stycznia 2012 r di 31 maja 2014r .

napisali ze w zwiqazku z tym, ze nie prowadzi juz tam działalnosci i mieszka ponownie w polsce to my jestesmy organem własicywm do rozpatrzenia sprawy

jak mam to rozpatrzec ?
XOXOX

Napisano: 13 sie 2014, 14:29

wydać decyzję
abc

Napisano: 14 sie 2014, 8:17

aż osłem takim nie ejstem wiem ze mam wydać decyzje
\\
tylko pytanie brzmi czy mam przyznac ZP zgodnie z art. 24 ust. 2a uosr i od dnia złozenia wniosku na komisje normalnie przyznaje zaisłek
czy za okresy w któych była koordynacja odmawiam ???????
XOXOX

Napisano: 14 sie 2014, 9:05

moim zdaniem ROPS za okresy kiedy byla koordynacja powinien byl albo przyznac ZP albo odmowic i potem odeslac do ciebie wniosek abys przyznal zasilek w okresach kiedy koordynacji nie bylo
kb
Awatar użytkownika
VIP
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:

Napisano: 14 sie 2014, 10:09

hmm no własnie a oni odpisali ze to ja jestem organem własciwym do wydania decyzji i odsełali wszytskie dokumnety
XOXOX

Napisano: 19 sie 2014, 7:14

hej czy ktoś jeszcze podpowie co mam z tym zrobic???
qw dodatku wczoraj dostałam kolejne pismo z ROPSU ze w/w panstwo pobierali do czerwca 2014r zasiłek rodzinny w niemczech i ze ta infrmacja moze przydac mi sie przy wydawaniu decyzji

no sama nie wiem i stoje w czarnej d.....
za jakie okresy przyznac ZP czy za okresy koordynacji nie ?
xoxox

Napisano: 19 sie 2014, 13:13

naprawde nikt nie jest mi w stanie pomóc ???????
xoxox

Napisano: 19 sie 2014, 14:44

ja bym do nich zadzwonila i dopytala czy im czasami lipcowy upal nie zaszkodzil?:) czy naprawde uwazaja,ze za okres koordynacji kieyd nie byles wlasciwy w sprawie masz ustalic prawo do ZP...jakby tak to mialo dzialac to wszystkie okresy koordynacji, ktore ustalamy "po czasie" (tzn skonczyly sie juz w momencie kiedy sie o nich dowiedzielismy) bylyby do rozpatrzenia przez nas?? to jakas bzdura - wdaj sie w spor o wlasciwosc;-) teraz owszem jestes juz wlasciwy w sprawie ale nie mozesz rozpatrzec wniosku kiedy w sprawie wlasciwy byl marszalek
kb
Awatar użytkownika
VIP
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x