Wybory Prezydenckie 2010

Wybrane tematy:
coś pozytywnego Dobra książka
ODPOWIEDZ
~niepis II

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~niepis II »

No to Komorowski powinien teraz podać do sądu Olechowskiego, który powiedział to samo co Kaczyński i to pow wyroku sądu.
A co do samego wyroku to wczoraj można było na forach zapoznać się z \"osiągnięciami\" pani sędzi, która orzekała. Swoją drogą to jako obywatel chciałbym doczekać takiego dnia, że oprócz niezawisłości sądów będzie także ich odpowiedzialność.
Tyle się w Polsce mówi o zaangażowaniu księży w politykę i jakie to jest niestosowne. A czy sędziowie nie mają swoich przekonań politycznych. Myślę, że jest to o wiele bardzie poważny problem niż problem \"księży polityków\" a jakoś nikt tego tematu nie porusza.
~halina

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~halina »

A co z Wajdą? Czy Komorowski, taki zwolennik mówienia prawdy. sprawdził już, który to lekarz odmówił leczenia reżysera z powodów politycznych i dopilnował by wyciągnięto konsekwencje służbowe?
Obawiam się, że nie musiał, bo dobrze wiedział, jak było naprawdę. Taki to strażnik mówienia prawdy. Więc nie pluj się, że chodzi o mówienie prawdy Komorowskiemu. Prawdą jest, że liberałowie zakładają prywatyzację służby zdrowia choć nazywają to innymi słowami. Tylko dlatego pani sędzia miała możliwość wykazać się na chwałę PO.
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Rejestracja: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Lokalizacja: Gliwice, Polska
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: dzibar »

Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Rejestracja: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Lokalizacja: Gliwice, Polska
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: dzibar »

Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Rejestracja: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Lokalizacja: Gliwice, Polska
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: dzibar »

Jarosław Kaczyński: mądry, wrażliwy, szarmancki, wykształcony, który wie i działa i przede wszystkim nic nie robi na siłę - TO MÓJ KANDYDAT NA PREZYDENTA
https://gala.onet.pl/0,1615708,5,1,jaros ... ematy.html
nie zawiodłam się na Jego bracie, w Niego też wierzę, że jest najlepszy

Dzidka
~!!!

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~!!! »

2010-06-15 23:59
Re: PROPOZYCJE ZMIAN W POMOCY SPOŁECZNEJ
wysłane przez ~do Nowa dnia 2010-06-15 23:59:00
~do Nowa
do dzibar -
miałaś być w Częstochowie!
miałaś wystąpić!
miałaś mieć swoje zdanie!
miałaś mieć zdanie przeciwne do \"Propozycji....\" !
miałaś mieć zdanie w opozycji do Z!
miałaś napisać protest!
miałaś mieć prąd!
miałaś pojechać do Moskwy!
miałaś pojechać do Kiszytniowa - czy gdzie tam jeszcze?!
miałaś ......!
miałaś...!
i co by tam jeszcze miałaś.......!
miałaś czas żeby na wszystkie miałaś ODPOWIEDZIEĆ!

I CO Z TEGO, ŻE MIAŁAŚ..............????????????

CZY WRESZCIE NA, KTÓREŚ Z PYTAŃ ODPOWIESZ?
albo daruj sobie i ....
nie zaśmiecaj forum tym co MIAŁAŚ i tym co wklejasz !!!!!!!!!!
~do dzibar

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~do dzibar »

Czy Cie dzibar ktoś pytał o kandydata na prezydenta? Piszesz na okrągło to samo, pisz do Kaczynskiego tutaj już wiemy.
Ustosunkuj sie do wpisu powyżej , bo zdaje się, że Ci ten ktoś nie odpuści. W przeciwnym razie będzie tak, jak z Kaczyńskim - moralność Kalego
~!

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~! »

fakt głosuj rozważnie - kto był taki mądry w wsadził do jednego samoloty tylu ważnych i gdzie był wtedy szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego ŚP min. Szczygło?
Pewnie ukryty w szeregach ... uśpiony agent jakiegoś wywiadu, którego obudzono i to on wsadził tych wszystkich ważnych do tego samolotu!
monia
Praktykant
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:24
Zajmuję się:
Lokalizacja: warszawa, polska
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: monia »

Obietnice

Kto to powiedział?

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem.
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną (J).
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy.
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS.
6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w więzieniu działaczy opozycji w latach 70-tych.
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencję.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową.
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR;


I wszystko jasne, czysta postać kameleona


monia
ODPOWIEDZ