wywiad cz.I co 2 lata?? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 01 paź 2015, 12:35

otrzymałam wniosek o przeprowadzenie wywiadu cz.I dla osoby od kilku lat przebywajacej w DPS (ostatnio była sporządzana aktualizacja - pół roku wczesniej). nie znajduję podstawy dlaczego część I, kierownik gops/u wnioskującego twierdzi że jest wymagany co 2 lata pełny wywiad, podstawa w u.ps. Ktoś potwierdzi? czytam rozporz., czytam ustawę art.107 . coś przeoczyłam?
al.a


Napisano: 01 paź 2015, 12:43

nie ma podstawy prawnej w ustawie na ten temat. rozporządzenie natomiast jednoznacznie stwierdza, że cz. I przeprowadza się tylko raz przy pierwszorazowym zgłoszeniu.
p..

Napisano: 01 paź 2015, 13:15

dzięki..
al.a


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x