Wywiady dla prokuratury

  
Strona 1 z 4    [ Posty: 32 ]

Moderator: heiland

Napisano: 25 mar 2014, 3:45

Czy w Waszych ośrodkach też jest taki zalew wniosków od prokuratury o przeprowadzanie wywiadów z osobami,wobec których toczy sie postępowanie o zastosowanie przymusowego leczenia odwykowego? Do nas wpływa ich miesięcznie około 200! To istna plaga! Dodam,że każdy taki wniosek jest opatrzony dopiskiem:SPRAWA PILNA! Nie wspomnę do jakich,niekiedy iście dantejskich, scen dochodzi podczas przeprowadzania tych wywiadów,czy moze raczej - prób ich przeprowadzenia.
~zainteresowana


Napisano: 25 mar 2014, 9:03

U mnie dziewczyny robią tak : pismo do delikwenta ,ze wywiadu w związku będzie dnia....i tak dalej. Wyznaczają godzinę.A za potwierdzeniem odbioru!!
90% nie wpuszcza, pismo do prokuratury\" mój boże tyle mieliśmy dobrych chęci ale nie dało się: >:):):):)
~Wredna

Napisano: 25 mar 2014, 9:23

Nigdy nie dostałyśmy takich wniosków. Prokuratura powinna je skierować do GKRPA, tam też jest pracownik socjalny, poza tym, ustawa wyraźnie mówi dla kogo przeprowadzamy wywiady ( lista ta jest krótka ), nie dajcie sie wykorzystywać!!!!!
~Zocha

Napisano: 25 mar 2014, 16:29

Nie róbcie tych wywiadów . Każdy instytucja wszystko kieruje tylko do OPS, przecież z przepisów jasno wynika kiedy należy przeprowadzić wywiad, chłopców na posyłki chca sobie z nas zrobić.
~lusi

Napisano: 25 mar 2014, 16:45

wywiady do prokuratury? a na jakich drukach? po co? szukają darmego głupiego do zrobienia za siebie roboty?
~Kali

Napisano: 25 mar 2014, 17:06

My robimy karty informacyjne.Ile osób liczy rodzina opłaty dochody problem dominujący wrodzinie i wnioski pr.socj.
~el

Napisano: 25 mar 2014, 19:26

Nie należy robić wywiadów do innych celów niż pomoc społeczna no chyba, że uznacie że wywiad jest w celu przyznania pomocy w formie pracy socjalnej nie powinno się go wówczas nigdzie wysyłać.
~iga

Napisano: 25 mar 2014, 21:20

odpiszcie tak, chętnie zrobimy ale osoba, z którą chcemy wywiad przeprowadzić nam odmawia twierdząc, że nie mamy podstawy prawnej i dlatego prosimy o jej wskazanie na piśmie od prokuratora,
ament
~...

Napisano: 25 mar 2014, 22:06

Nie należy robić wywiadów do innych celów niż pomoc społeczna no chyba, że uznacie że wywiad jest w celu przyznania pomocy w formie pracy socjalnej nie powinno się go wówczas nigdzie wysyłać.
~iga

Napisano: 26 mar 2014, 22:06

do ~Zochy: Nasza GKRPA nie ma zatrudnionego pracownika socjalnego.
do ~Kali: Na normalnych,naszych drukach wywiadu - I część wywiadu rodzinnego.
Szeroko jest opisywane funkcjonowanie tej osoby czy całej rodziny,dotychczasowy przebieg leczenia -w jakim okresie,z jakim skutkiem ,przebieg pracy zawodowej itd...normalnie dokładny wywiad środowiskowy.
~zainteresowana


  
Strona 1 z 4    [ Posty: 32 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny