żądać zwrotu czy nie?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 26 lis 2009, 9:58

Strona pobierała świadczenia z funduszu do sierpnia 2009 włącznie. Wyrok Sądowy z dn. 20.04.2009 prawomocny od 23.05.2009 znosi obowiązek alimentacyjny od marca 2007. Wyrok dłużnik dostarczył komornikowi we wrześniu 2009.

Spotkalicie się z taką sytuacją? Żądać zwrotu za okres od uprawomocnienia się wyroku czyli tu od czerwca? Czy Strona w ogóle w takiej sytuacji nie jest obowiązana do zwrotu? art.29 ust.3?
~delfi


Napisano: 06 gru 2009, 2:11

Zwolnienie dotyczy okresu \"od dnia zmiany wysokości zasądzonych
alimentów do dnia wpływu tytułu wykonawczego do komornika sądowego\". Po wplywie tytulu powstaja NPS - czyli od wrzesnia. (odwolanie do ust.2 nie jest zbyt szczesliwe nawiasem mowiac.... XD )
~MGC


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny