Ziemkiewicz czyta pozew od Michnika - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 16 sie 2012, 12:58

\"Dzieła wielkie nie powinny się marnować\"
Ziemkiewicz czyta obszerne fragmenty pozwu sądowego Michnika.

Klub Ronina 13.08.2012
Rafał Ziemkiewicz czyta pozew od Adama Michnika za stwierdzenie na łamach Gazety Polskiej, że A. Michnik \"terroryzuje\" przeciwników pozwami sądowymi.

https://youtu.be/cmItpoFIXWY

https://wpolityce.pl/wideo/34046-ziemkie ... -marnowac-
~złapane w sieci...


Napisano: 17 sie 2012, 12:23

17 stron pozwu. Obszerne fragmenty zostały przeczytane przez pozwanego w trakcie spotkania Klubu Ronina w dniu 13 sierpnia 2012. Zastanawiano się kto był autorem słów, które znalazły się w pozwie, ponieważ nie przypomina on kanonu pism prawniczych. Jest natomiast podobny do wypowiedzi charakterystycznych dla władzy z lat PRL.

https://youtu.be/cmItpoFIXWY
~dziwne

Napisano: 19 sie 2012, 23:05

a kogo to q.rwa obchodzi poza czytelnikami takimi jak wy gamonie
~niedoinformowany

Napisano: 22 sie 2012, 10:54

Nie denerwuj się tak bardzo. To niczyja wina jeśli ktoś sam wystawia się na śmieszność. Z kolei sprawa Amber Gold pokazuje, że jednak sędziowie bywają stronniczy a społeczeństwo chociaż składa się z gamoni, to jednak z gamoni myślących.
~bączek



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x