decyzja zmieniająca czy nowa decyzja z urzędu - Dodatek energetyczny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 05 gru 2016, 15:50

witam w związku z ogłoszeniem stawek przez Ministra do 30 kwietnia 2016 r. robicie decyzje zmieniające czy z urzędu wydajecie decyzje nowe jeśli ktoś ma na okres dłuższy niż do 30 kwietnia przyznany dodatek mieszkaniowy.
na forum niektórzy widziałam robią zapis i wydają decyzje z urzędu po ogłoszeniu nowych stawek, tylko nie wiem czy tak można?:
W związku z tym, że wysokość dodatku energetycznego ustalona została przez Ministra Energii obwieszczeniem z dnia 22 kwietnia 2016 r. i obowiązuje w okresie od dnia 1 maja 2016 r. do dnia 30 kwietnia 2017 r. (M.P. z 2016 poz. 411) , decyzja przyznająca dodatek energetyczny została wydana na okres do 30 kwietnia 2017 r. , mimo otrzymywania przez Panią/Pana dodatku mieszkaniowego do dnia 31 maja 2017 r. Po obwieszczeniu nowych stawek dodatku energetycznego przez Ministra, decyzja odrębna na pozostały czas trwania dodatku mieszkaniowego zostanie wydana z Urzędu.

czy może mówicie aby złożyli ponowny wniosek w maju?
nikas3


Napisano: 06 gru 2016, 11:47

Ja robię decyzje zmieniające jak już jest nowe obwieszczenie.
pusia



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x