do kiedy przyznać kartę?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 17 lip 2014, 9:07

mam pytanie,

do kiedy przyznać kartę dziecku, które ma ukończone 18 lat, a na zaświadczeniu ze szkoły pisze, ze "programowe ukończenie szkoły w 2015r."
agnieszka11122


Napisano: 17 lip 2014, 9:18

do dnia ukończenia szkoły.
Martini
Stażysta
Posty: 184
Od: 19 maja 2014, 10:46
Zajmuję się:
Lokalizacja: lubelskie

Napisano: 17 lip 2014, 10:33

cha, cha, cha, czyli do dnia 31 sierpnia 2015?
agnieszka11122

Napisano: 17 lip 2014, 12:02

a taka data jest wskazana? Jeśli tak - to do tej daty
Martini
Stażysta
Posty: 184
Od: 19 maja 2014, 10:46
Zajmuję się:
Lokalizacja: lubelskie

Napisano: 17 lip 2014, 12:28

dziecku powyżej 18. roku życia - odpowiednio do końca roku szkolnego lub akademickiego, w którym jest planowane ukończenie nauki w danej placówce, zgodnie z terminem wskazanym w zaświadczeniu, o którym mowa w § 10 ust. 5 pkt 3, nie dłużej jednak niż do ukończenia 25. roku życia;

Wniosek :
Chodzi o wiecznych studentów czyli sytuacji kiedy tak ktoś pokochał uczelnię i życie żaka , że ma już 27 lat i nadal studiuje na ... roku .

Czyli do ukończenia ... ale nie dłużej jak do 25 roku życia .

CKIUF

pozdrawiam
CKIUF


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny