dojazdy w czerwcu- utracony? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 01 sie 2015, 11:08

Czyli jak ktoś dostaje co miesiąc wynagrodzenie plus premię a w lipcu juz premii nie będzie to dochód z czerwca będzie utraconym? ;-)
kolo32


Napisano: 03 sie 2015, 17:09

Jeśli celem tego przepisu jest przyjęcie najbardziej aktualnej sytuacji rodziny to taka premia byłaby dochodem utraconym (pensja nie).
Niestety wg informacji do których link podałem w poprzednim wpisie można też utratę dochodu traktować bardzo szeroko - jako utratę wszystkiego (i dopiero wtedy uznać, że była utrata)
Ponieważ termin nie jest zdefiniowany to moim zdaniem należy w OPS przyjąć jakąś wykładnię i ją stosować - dla każdego klienta tak samo.

Zdania będą podzielone ale jeśli potraktuję omawiany w tym wątku dodatek na dojazdy do szkoły jako dochód utracony (od lipca) to z pewnością działam na korzyść klienta. Jeśli nawet kontrolujący zarzuciliby mi błędną interpretację - czy są w stanie wykazać, że faktycznie ich jest właściwa?
Xman


  
Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x