ELMER POMÓŻ-CZY SAMOTNA MATKA MOŻE OTRZYMAĆ BECIKOWE NIE WYKAZUJĄC DOCHODÓW OJCA ?

  
Strona 1 z 6    [ Posty: 51 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 06 mar 2014, 12:03

ELMER POMÓŻ-CZY SAMOTNA MATKA MOŻE OTRZYMAĆ BECIKOWE NIE WYKAZUJĄC DOCHODÓW OJCA ?
~NOWA


Napisano: 06 mar 2014, 12:05

według LUW tak
~ola


Napisano: 06 mar 2014, 12:07

Samotna czyli albo ojciec nieznany albo nie zyje- może.
~basia

Napisano: 06 mar 2014, 12:09

w tygodniu dostaliśmy oficjalne pismo i zajęte stanowisko pzrez nasz UW - mamy przyznawać
~m

Napisano: 06 mar 2014, 12:10

basie nie o taką samotność chodzi- tatuś znany alimentów nie ma ale pani uważa że sama wychowuje dziecko
~m

Napisano: 06 mar 2014, 12:47

jak pani napisze oświadczenie, że samotnie wychowuje to bez dochodów ojca mimo, że tatuś znany,
my też otrzymaliśmy pismo z ministerstwa przekazane przez UW
~hanhaj

Napisano: 06 mar 2014, 13:06

można pismo na maila ???
sr@mopspionki.pl
~elka

Napisano: 06 mar 2014, 14:28

\'Samotna czyli albo ojciec nieznany albo nie zyje\'

Nieprawda. Obowiązuje def. zgodnie z art. 3 pkt. 17a uśr - nie wysnuta z art. 11a.
Walka z wiatrakami since 1998.
Iks
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 5941
Od: 27 lut 2014, 20:32
Zajmuję się:
Lokalizacja: Polska C

Napisano: 06 mar 2014, 14:34

Według mnie nie może ponieważ zgodnie z definicją rodziny jej członkami są m.in. rodzice dziecka, w związku z czym do wniosku o becik należy przedstawić dochody obojga rodziców (chyba że są zasądzone alimenty). Na szkoleniu Pan Mazurkiewicz na tego typu pytanie również odpowiedział w ten sposób. Dla mnie to logiczne. Ja takiej osobie bym odmówiła ze względu na brak kompletu dokumentów- niech się odwoła....;)
~Gośka


  
Strona 1 z 6    [ Posty: 51 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny