glupia jestem pomoscie..a takie proste...

Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??
ODPOWIEDZ
gosiakops

glupia jestem pomoscie..a takie proste...

Post autor: gosiakops »

witam, pani pobiera rodzinne i dodatek na wychowawczy, musialam jejw zwiazku z tym utracic dochod za 2012...teraz w kwietniu rodzi sie kolejne dziecko..jak jej policzyc dochod skoro uzysk bedzie za maj ktory doniesie w czerwcu???
Awatar użytkownika
kb
VIP
Posty: 7452
Rejestracja: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska
Kontakt:

Re: glupia jestem pomoscie..a takie proste...

Post autor: kb »

a w ogole bedzie uzysk? pani zakonczyl sie wychowawczy i tak sie zbieglo,ze od razu po zakonczeniu wychowawczego urodzila drugie dziecko?:) czy moze nadal przebywa na wychowawczym i w czasie wychowawczego urodzila kolejne dziecko i z tego tytulu otrzymala zasilek macierzynski? wtedy nie bedzie uzysku, tylko dodatek nie bedzie przyslugiwal
gosiakops

Re: glupia jestem pomoscie..a takie proste...

Post autor: gosiakops »

w trakcie wych urodzila kolejne dziecko i zakonczyla wychowawczy....bedzie macierzynski
Awatar użytkownika
kb
VIP
Posty: 7452
Rejestracja: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska
Kontakt:

Re: glupia jestem pomoscie..a takie proste...

Post autor: kb »

gosiakops pisze:w trakcie wych urodzila kolejne dziecko i zakonczyla wychowawczy....bedzie macierzynski
piszesz jakby zakonczenie urlopu w takiej sytuacji bylo z automatu - a nie jest...osoba ktora rodzi kolejne dziecko w trakcie udzielonego wychwowawczego na pierwsze dziecko nie konczy wychowawczego - nadal na nim jest do tego dnia, do ktorego jej go udzielono...to ze dostaje zasilek macierzynski wcale nie znaczy ze zakonczyla urlop wychowawczy...czasami sie zdarza ze zakonczy, bo akurat minie czas na jaki zostal udzielony albo bedac w ciazy przerwala wychowawczy wrocila do pracy zeby pojsc na zasilek chorobowy
ODPOWIEDZ