informacje dla klientów zgodne z RODO

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 10 maja 2018, 8:37

czy informacje o przetwarzaniu danych klientów będziecie dawać po 25 maja dla wszystkich już korzystających ze świadczeń w ops czy tylko tym co przyjdą po 25 maja?
malawi
Praktykant
Posty: 28
Od: 05 cze 2017, 12:59
Zajmuję się: FA/KDR


Napisano: 16 maja 2018, 11:53

Pierwszy kontakt z klientem po 25 maja, nie trzeba wszystkim na raz wysyłać
Amelia10
Praktykant
Posty: 1
Od: 09 sty 2017, 14:50
Zajmuję się: PS

Napisano: 22 maja 2018, 9:56

A macie wzór takiej informacji??
OPS-RIA
Stażysta
Posty: 114
Od: 15 mar 2017, 11:25
Zajmuję się: ZR/FA/SW

Napisano: 23 maja 2018, 7:15

Wzór takiej informacji jest w art. 13 GDPR.
Pa_Ula
Praktykant
Posty: 27
Od: 19 mar 2018, 8:24
Zajmuję się: IOD

Napisano: 24 maja 2018, 11:14

chodziło mi o to czy ktoś już może stworzył wzór takiej informacji na potrzeby OPSów
OPS-RIA
Stażysta
Posty: 114
Od: 15 mar 2017, 11:25
Zajmuję się: ZR/FA/SW

Napisano: 24 maja 2018, 11:31

ja też szukam czegoś takiego, więc jak ktoś ma to niech się podzieli
mamba123
Stażysta
Posty: 75
Od: 28 wrz 2017, 9:36
Zajmuję się: ps

Napisano: 24 maja 2018, 11:56

Ja również jakbym mogła prosić :oops:
Kattis
Praktykant
Posty: 36
Od: 23 sty 2018, 16:26
Zajmuję się: ŚW

Napisano: 24 maja 2018, 23:11

Czy mógłby ktoś podzielić się projektem informacji o przetwarzaniu danych dla klienta, który będzie korzystał z ŚR, SW, FA itd...
Wiemy, że należy powoływać sie na art. 13 ale chodzi mi o merytorykę, jak taka informacja powinna wyglądać.
Ivona79
Praktykant
Posty: 42
Od: 20 sie 2014, 15:08
Zajmuję się:

Napisano: 28 maja 2018, 12:00

Kogo wpisać jako odbiorcę/kategorię odbiorców w klauzuli informacyjnej?
1. Czy bank który realizuje wypłatę świadczenia jest odbiorcą?
2. Czy Dostawcy oprogramowania do obsługi zadania np. Top-team, Sygnity, program kadrowo-płacowy, program do księgowości, w przypadku awarii aplikacji prace serwisowe mają dostęp do bazy- zaliczyć ich do odbiorców
3. Czy Powiatowy Urząd Pracy- zamawiamy zaświadczenia za pośrednictwem platformy SEPI będzie odbiorcą?
4. Czy System Empatia? -
5. Czy ZUS?
Jak podejść to tych odbiorców ?
piterek1403
Praktykant
Posty: 1
Od: 28 maja 2018, 11:21
Zajmuję się: Informatyka, ABI

Napisano: 29 maja 2018, 7:27

piterek1403 pisze: Jak podejść to tych odbiorców ?
Jak do odbiorców uprawnionych na podstawie przepisów prawa i zawartych umów powierzenia.
Pa_Ula
Praktykant
Posty: 27
Od: 19 mar 2018, 8:24
Zajmuję się: IOD


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny