karty po nowemu
karty po nowemu
czy ktoś już otrzymał jakieś karty na podstawie wniosków wprowadzonych do systemu nowego po 01.01.2016 r.?
Re: karty po nowemu
do mnie dotarły w tamtym tygodniu i wyglądają tak samo jak wcześniej
Re: karty po nowemu
J jeszcze też nie dostałam żadnych kart a sporo mam zamówionych. ludzie się już dopytują..... bo co niektórzy wniosek złożyli w grudniu.. a zmówić mogłam dopiero 19 stycznia. a teraz znowu nie wiadomo kiedy przyjdą.
Re: karty po nowemu
kalinkae wnioski zlozone w grudniu nalezalo zamowic w grudniu. A te zamówione po 19 stycznia mogą ci przyjsc 19 lutego - miesiac tak jak bylo zawsze. Ja karty dostałam juz 3 lutego pierwsze karty zamowilam 8 stycznia a ostanie z tych co przyszly 21 wiec obsługa jest całkiem ok. Może masz mało zamówionych kart.
Re: karty po nowemu
nie mogłam zamówić w grudniu.... bo dostałam je 30 albo 31 grudnia ..a trzeba było mieć już wsz zakończone i raporty porobione. nie chciałam już nic mieszać. myślałam że na początku stycznia powprowadzam sobie na nowo i pozamawiam. no a wsz tak się opóźniło.
Re: karty po nowemu
włąsnie miałam tak samo jak kalinkae , złożyli 30 pomimo że system miał zostać wyłączony dopiero koło 17 to nie działał już od rana więc nie mogłam wprowadzić i zamówić i też czekam,
Oprócz karty po nowemu - Karta Dużej Rodziny przeczytaj również:
jak wydrukować??
Co zrobić??
zakończenie sprawy
jajaja
oświadczenie o ochronie danych osobowych
Moduł raporty
dla odminy banalny temat-spis spraw
imie i nazwisko
sprawozdanie - informacja statystyczna
rezygnacja posiadacza z KDR
Sprawozdanie i raporty jak to u was jest
Sprawozdanie - 1.5-6 wykorzystane środki
minoł termin ważności karty nikt się nie zgłosił
Sprawozdanie!
CZY Przysługuje?
SKLAD RODZINY