\"~m&m nooo widzę, że świetnie znasz specyfikę naszej pracy. Faktycznie luzy jak ch*olera. My to cały czas tylko kawki pijemy i w bon prixie buszujemy \"
Co do luzów to miałam na mysli takie jakie was czekają po gorączkowym kwietniu. I w porównaniu z nawałem pracy jaki was czeka własnie w tym miesiącu, pozostałe bedą pełne luzu.
\'w porównaniu z nawałem pracy jaki was czeka własnie w tym miesiącu, pozostałe bedą pełne luzu. \'
Tak, szczególnie wrzesień, październik i listopad Ciekawe czy Ty byś była taka chętna do ponoszenia odpowiedzialności za wypłaty kilku dużych baniek rocznie (za błędy odpowiadasz własną pensją), świecenia oczami za bzdurne akty prawne wychodzące z Mpips, tłumaczenia wszystkim którym dajesz odmowy - sorry, takie przepisy i że Ty to nie pomoc społeczna, chociaż ten sam budynek co może nieco mylić, albo wysłuchiwanie przez tel. że ktoś Cię zaj... zabije (dłużnik alimentacyjny), o wysłuchiwaniu płaczu na marność losu tych wszystkich petentów, wobec których możesz co najwyżej rozłożyć ręce i ponarzekać na przepisy nie wspominam. Aaaa i płacą za to mniej niż w Biedronce na kasie. Luz, ja wiem. Wymarzona praca dla każdego.
Pani Kati została namierzona na forum i blogu ! oraz zwerbowana przez rząd. Od teraz promuje nowy projekt ustawy.
Nie się co dziwić, każdy boi się o pracę ...