nie mogę wprowadzić wniosku dla członka rodziny który był już jej posiadaczem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 09 paź 2019, 14:01

Pani złożyła wniosek o KDR dla członka rodziny wielodzietnej który był już wcześniej jej posiadaczem tj. dla córki która rozpoczęła od 1 października studia. Wcześniej miała przyznana kartę do 30.09.201r. Jednak nie mogę tego wniosku wprowadzić nie podświetla mi się wogóle opcja planowany termin ukończenia nauki. Co robię źle?
Przemek_P
Stażysta
Posty: 181
Od: 21 lip 2016, 8:29
Zajmuję się:


Napisano: 09 paź 2019, 14:21

już mi się udało podświetliła się opcja wyboru szkoły i wstawienia terminu zakończenia nauki jednak wyświetla mi się komunikat brak wystarczających danych do automatycznego wyznaczenia terminu ważności, ktoś wie dlaczego?
Przemek_P
Stażysta
Posty: 181
Od: 21 lip 2016, 8:29
Zajmuję się:

Napisano: 09 paź 2019, 14:58

Przemek_P pisze:
09 paź 2019, 14:21
już mi się udało podświetliła się opcja wyboru szkoły i wstawienia terminu zakończenia nauki jednak wyświetla mi się komunikat brak wystarczających danych do automatycznego wyznaczenia terminu ważności, ktoś wie dlaczego?
to wpisz samemu te datę na końcu i po sprawie ;)
"To err is human, to forgive is divine"
ubu
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1077
Od: 27 lip 2017, 11:31
Zajmuję się: KDR

Napisano: 10 paź 2019, 7:48

wiem że mogę wpisać sama ale zastanawiam się dlaczego nie wchodzi z automatu?
Przemek_P
Stażysta
Posty: 181
Od: 21 lip 2016, 8:29
Zajmuję się:

Napisano: 10 paź 2019, 10:14

Przemek_P pisze:
10 paź 2019, 7:48
wiem że mogę wpisać sama ale zastanawiam się dlaczego nie wchodzi z automatu?
Nie pamiętam czy dla szkoły wyższej zawsze wyznaczało. A może ta data przekracza jego wiek 25 lat? Tzn. karta dla dziecka uczącego się, nie może być na okres dłuższy niż do ukończenia przez niego 25 lat.

Art. 11 ust. 1 pkt 3
3) dziecku powyżej 18. roku życia - odpowiednio do dnia 30 września następującego po końcu roku szkolnego, w którym jest planowane ukończenie nauki w danej placówce, lub, w przypadku szkoły wyższej, do dnia 30 września roku, w którym jest planowane ukończenie nauki w danej placówce, zgodnie z oświadczeniem, o którym mowa w art. 10 ust. 4 pkt 4, nie dłużej jednak niż do ukończenia 25. roku życia;
michu95
Starszy referent
Posty: 561
Od: 17 cze 2016, 12:10
Zajmuję się:

Napisano: 10 paź 2019, 11:30

nie dziecko ur. w 2000r. planowany termin ukończenia szkoły wyższej 2024
Przemek_P
Stażysta
Posty: 181
Od: 21 lip 2016, 8:29
Zajmuję się:

Napisano: 14 paź 2019, 9:45

Nigdy nie wyznaczało z automatu dzieciom powyżej 18 roku życia, trzeba samemu wprowadzić datę.
DużaMi
Praktykant
Posty: 15
Od: 15 mar 2018, 9:09
Zajmuję się: prac. socjalny


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny