Orkan Ksawery, kto wystawiał decyzje?? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 12 paź 2017, 11:16

Zwracam się z prośbą o pokierowanie na co trzeba zwracać uwagę przyznając decyzję na max 6 000,00 tyś zasiłku z rezerwy budżetu państwa. Do Komisji w Urzedzie dzwonia ludzie i zgłaszają różne szkody. Komisja jedzie na miejsce, gdzie okazuje się, że uszkodzony jest np. plac zabaw, połamane są pergole itp. Mam przypadek, gdzie odpadło kawałek dachu w domu, który jest podzielony na pół i w połowie gdzie odpadł dach nikt nie mieszka. Inny przypadek jak Pan chciał uzyskać odszkodowanie i tam odpowiedzieli mu że ten "budynek gospodarczy", w którym żekomo trzymał pasze dla zwierząt (5 worków, oraz 2 zamrażalki) nadaje do rozbiórki. Zwrócił się do nas o pomoc. Z tego co czytam, to zasiłki mają służyć na remont, odbudowę budynku mieszkalnego czy domu mieszkalnego.
Przez budynek gospodarczy rozumie się w szczególności budynek inwentarski, czyli gdzie trzyma się zwierzęta.
Czy na każdy sporządzony protokół komisji, robimy wywiad?? Nawet na ten gdzie wiadomo, że wywrócony plac zawab nie kwalifikuje się do udzielenia wsparcia??
Mój email [email protected] prosze o jakiekolwiek decyzje
Dziekuję i wierzę w siłę forum :)
Pozdrawiam
Marzeneria
Stażysta
Posty: 77
Od: 28 wrz 2016, 7:53
Zajmuję się:

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x