mąż klientki pracował za granicą do VIII 2013 r. w styczniu klientka złożyła wniosek na ZR. Mąz wpisał dochody za cały 2012 r. z tytułu tej pracy na ośw. o doch. niep. opodatk. i teraz chodzi mi o utratę tego dochodu,
mam decyzję Marszałka o przyznaniu panu zasiłku dla bezrobotnych i z tej decycji wynika, że panxxxx w wielkiej brytanii był ubezpieczony od 2007 r. do VIII 2013 r., przebywał tam nieprzerwanie w tym okresie i był zatrudniony w ramach 2 umów o pracę na czas określony (ale to jest w decyzji Marszałka tylko)
Pan złożył również oświadcz. pod odp. karną, że od IX 2013 r. nie jest już zatrudniony w wlk brytanii i nie pobiera tam ZR i innych świadczeń.
Czy w/w dokumenty mogą stanowić podstawę do utraty dochodu? Czy jednak powinien być inny dokument przetłumaczony na język polski (formularz P45 chyba), jak uważacie?