Placówka opiekuńczo - wychowawcza prowadzona na terenie inne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 11 cze 2015, 9:29

Mam prośbę może ktoś już przeszedł tą procedurę i będzie chętny podzielić się swoim doświadczeniem.

W ogóle mam pytanie, czy zlecilibyście prowadzenie placówki na terenie innego powiaty na zasadach konkursu czy tylko umowy i porozumienia między powiatami. Zapis art. 190 o zlecaniu realizacji zadań mówi jedynie o zadaniach zawartych w art. 93 ust. 2 i 3. Nie wymienia 2a. I teraz pytanie czy to niedopatrzenie mojego ulubionego ministerstwa czy to zapis zamierzony? Jak myślicie??

Bardzo proszę o komentarze nawet jak nie Macie takiego przypadku - jak Wy rozumiecie ten zapis art 190 z połączeniem art. 93 ust 2a. Liczę na Waszą Intuicję w czytaniu przepisów które tworzy nasze ukochane ministerstwo ;)
iwa27
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 248
Od: 10 wrz 2014, 13:21
Zajmuję się:


Napisano: 15 cze 2015, 11:32

Nie będę ukrywać, że jestem rozczarowana :( . Dziś już wiem że taki przypadek miał miejsce pomiędzy Krakowem, a Tarnowem. Nie ma tu nikogo z tych miast?
iwa27
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 248
Od: 10 wrz 2014, 13:21
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny