Pomoc finansowa dla zdolnej młodzieży

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 09 lip 2009, 14:28

Twoje dziecko dobrze się uczy, pomaga innym, na koncie ma już osiągnięcia sportowe i artystyczne? Na taką młodzież z Warszawy i okolic czeka 600 stypendiów im. Jana Pawła II w wysokości od 200 do 1500 zł miesięcznie.

Żeby móc ubiegać się o pomoc materialną przyznawaną co roku przez Centrum Myśli Jana Pawła II i władze Warszawy, wystarczy wypełnić wniosek na stronie: www.stypendiajp2.pl i wysłać go na adres Centrum. Więcej informacji pod numerem telefonu: (22) 826 42 22.

W tym roku środki przeznaczone na stypendia im. Jana Pawła II to aż 3,5 mln zł. O dofinansowanie mogą starać się warszawscy uczniowie, którzy pomimo trudnych warunków materialnych, rodzinnych lub zdrowotnych, osiągają dobre wyniki naukowe, sportowe lub artystyczne oraz działają społecznie.

Dla Doroty Ambrozewicz, laureatki stypendium z ubiegłego roku, niezwykłe jest, że stypendium nie ogranicza się do pomocy materialnej, ale pociąga za sobą opiekę nad osobistym rozwojem każdego stypendysty. Centrum Myśli Jana Pawła II oferuje wiele projektach, takich jak \"Inkubator miłosierdzia\" czy \"Laboratorium głębi\". - Dzięki tym projektom wdrażamy w życie to, co mówił do nas Jana Paweł II - wyjaśnia.

Termin składania wniosków dla uczniów mija 31 lipca, dla studentów potrwa nieco dłużej, do 30 września.
~Adrian


Napisano: 01 cze 2010, 19:19

Witam.Oczym wogóle tu piszecie?Moje córka 2lata temu kończyła gimnazjum,kończący egzamin napisała40/40najlepiej na całą gminę i żadnej pomocy nie otrzymała!
~ewa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny