pracownik socjalny? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 22 lis 2013, 21:22

ukończyłam 2 lata temu uzupełniające studia magisterskie (dwuletnie) na kierunku pedagogika- specjalność pracownik służb społecznych. Czy uprawnia mnie to do \"bycia\" pracownikiem socjalnym ???
~katia

Napisano: 23 lis 2013, 0:14

dziwny kierunek, raczej nie, studia mgr o specjalności praca socjalna uprawniają do pracy w pomocy społecznej, żeby wykonywać zawód pracownika socjalnego muszą być ujęte w programie nauczania wszystkie przedmioty zgodnie z rozporządzeniem, jest to na stronie MP i PS.
~Aleksandra

Napisano: 23 lis 2013, 0:54

Baardzo Dziękuję za odpowiedź, takie studia magisterskie są na uniwersytecie opolskim w dodatku w suplemencie dyplomu jest adnotacja, że mogę być pracownikiem socjalnym. Pomimo tego, podczas rekrutacji usłyszałam że jednak nie. Stwierdzono, że ukończyłam \"tylko\" pedagogikę i to w innym niż trzeba było czasie i taka specjalność jest bez znaczenia. Gdybym skończyła Kolegium Pracowników Służb Społecznych- to tak. Suplement swoje- rozporządzenia swoje. Co Wy na to?
~katia

Napisano: 23 lis 2013, 12:50

Łatwiej w tym kraju zostać prezydentem niz pracownikiem tfu socjalnym.
~MSC

Napisano: 27 lis 2013, 15:05

~katia,

masz uprawnienia do wykonywania zawodu pracownika socjalnego. A na rozmowę kwalifikacyjną zabieraj ze sobą Rozporządzenie.
Też skończyłam ten kierunek, na tej samej uczelni i pracuję bez przeszkód w zawodzie. W międzyczasie \"zaliczyłam\" też 2 kontrole w 2 różnych OPSach, gdzie byłam pracownikiem socjalnym, sprawdzali nas pod względem \"kadrowym\" i nie ma żadnego problemu.

Napisz na PW w jakich OPSach udzielono Ci takich informacji.
blue_eyed
Praktykant
Posty: 16
Od: 16 sie 2013, 16:36
Zajmuję się:
Lokalizacja: OST, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x