pikieta - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 24 lis 2013, 13:48

My nawet z małych miejscowości sie wybieramy. Tylko jedność może coś zmienić. Malkontentów nie brakuję ale wierzę jeszcze w ludzi dobrej woli którym zimno nie przeszkadza. Jeśli sie nie podejmie choćby najmniejszych wysiłków to wiadomo ze nic się nie zmieni. Od siedzenie w domu jeszcze nie było żadnej rewolucji. Lepiej pójść i nawet żałować że się było niż nie robić nic a wiecznie narzekać w ciepłych kapciach przed tv. Pozdrawiam odważnych i jeszcze nie zgorzkniałych.
Rządowi na rękę taki brak wiary ludu pracującego .......
Dlatego ja z małego miasta jadę kilka godzi poświecę wolną sobotę ....nie tylko dla siebie ale dla nas.........
do boju
~mpr socjal


Napisano: 24 lis 2013, 14:24

Podwyżek i tak nie będzie więc po co marznąć?!
~Adam

Napisano: 24 lis 2013, 14:31

Będzie ciepło w gronie osób, którym zależy na pozytywnych zmianach w systemie pomocy społecznej ;)
~głos

Napisano: 25 lis 2013, 1:41

Brawo głos! :)
~Z.

Napisano: 25 lis 2013, 16:43

a gdzie ta pikieta ma być
~kasia


Napisano: 25 lis 2013, 19:00

Weźcie ze sobą małpki na rozgrzanie. Nie ma jak widok małpek pijących małpki buahahahahaha!!
~Adam

Napisano: 25 lis 2013, 21:28

PIKIETA przed MPiPS (30 XI 2013)

To będzie PIERWSZE takie OGÓLNOPOLSKIE wydarzenie! Pierwsze od czasów zmian systemu pomocy społecznej, które wprowadziła NOWA Ustawa o pomocy społecznej z 1990 roku. Wcześniej pojawiały się lokalne protesty m.in. w Łodzi, Poznaniu, Legnicy, Częstochowie, Katowicach, Grudziądzu, Lublinie, Warszawie - możliwe, że w innych jeszcze miejscowościach - nie o wszystkich protestach, które się w ostatnim dziesięcioleciu wydarzyły pamiętam, nie o wszystkich wiem (bardzo proszę o uzupełnienie tej listy).

Ogólnopolska Pikieta pod hasłem: "Socjalni - dla osób, rodzin i dla społeczeństwa. Silni - Razem". Chcemy wspólnie przeciwstawić się niekorzystnym dla społeczeństwa i pracowników planowanym zmianom w systemie pomocy społecznej - informują organizatorzy protestu.

Kim są Ci "socjalni" wymienieni w haśle organizowanej pikiety? Są nimi przede wszystkim pracownicy socjalni realizujący zadnia pomocy społecznej w instytucjach państwowych i samorządowych oraz organizacjach pozarządowych. Są nimi również wszystkie inne osoby, które realizują te zadania w tych instytucjach.

Bądźmy razem w Warszawie 30 listopada !
angoc


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x