Problem techniczny - Przemoc w rodzinie, Asystent Rodziny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
studia praca socjalna ustawa o przeciwdziałaniu przemocy wniosek do ZK Co powinna zrobić szkoła??? Procedura niebieskiej karty - prawa i obowiązki Ankieta Asystent Rodziny

Napisano: 02 lip 2014, 15:12

Pomoc społeczna zakłada karte.Przesyła do ZI.ZI robi sobie kopię i odsyła do prowadzenia do ops i grupy roboczej.A czy ZI powinien wysłac tez do Policji a tym samym poinformować o procedurze w jakiejs rodzinie?Jak o sprawie ma dowiedzieć sie policja??U nas oznajmili,że Policja ma wystapić z wnioskiem o kopie karty do ZI dla dzielnicowego.Już to widze jak to robią.
Kkk


Napisano: 03 lip 2014, 8:00

OPS przesyła informację do POLICJI, że w rodzinie została założona NK i prosi się o podjęcie stosownych działań w ramach ich kompetencji. Poza tym dużo zależy jak Wam się układa współpraca z dzielnicowymi u nas nie ma problemu.A tak naprawdę kopię karty może mieć instytucja wdrażająca a oryginał tylko ZI.Nie ma zasadności aby POlICJI przekazywać kopię karty bo generalnie w każdej grupie roboczej powinien być Policjant więc ma wgląd w sytuację rodziny.
aśka

Napisano: 03 lip 2014, 9:43

Absolutnie nie wysyłaj NK! Nie możesz tego zrobić, ale do GR powinien być właczony policjant i on jako członek GR może podejmować działania należące do kompetencji policji.
-ala-


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x