projekt POKL

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 18 lis 2009, 14:21

Mam do Was pytanko, zostałam przyjęta na stanowisko pracownika socjalnego i głownie zajmuje sie projektem, ale nie tylko jakie jest wynagroszenie osób zajmujących się projektem POKL????
~karina

Napisano: 18 lis 2009, 14:24

1380 zł netto, woj. Śląskie, gmina nieduża bo ok. 10000 mieszkańców. Też poza POKL-em mam normalny rejon i wywiady.
~Bolek

Napisano: 18 lis 2009, 14:35

a czy w swoim projekcie robiłaś/eś monitoring??
~karina

Napisano: 18 lis 2009, 15:28

musisz mieć monitoring udokumentowany , bo jak przyjadą na kontrlę to będą tego wymagać - pisz notatki , wywiady jak szły postępy, czy szły w dobrym kierunku , czy beneficjenci ostateczni byli zadowoleni , jak się zmieniali , czy chętnie korzystali z wachlarza usług w ramach projektu , co im to dało , , czy zmienili swoje nastawienie .
~IKA

Napisano: 19 lis 2009, 12:05

Dziękuję Ci bardzo za pomoc:)
~karina

Napisano: 19 lis 2009, 12:20

IKA a mogłabyś mi podać swojego meila bo chciałabym do Ciebie napisać??z góry dzieki
~karina

Napisano: 04 lut 2010, 1:09

ja prcuję jako pracownik z pokl w tym roku na prac socj w projekcie jest zaplanoane 42 tys na cały rok i ja to mam no i oczywiście dodatek 250 i mam przez pół roku premię z pokl tj 15 % od zadania aktywna integracja to wszystko zależy od kierownika oraz od tego czy ośrodek dostaje pieniądze na wasze zatrudnienie z pokl czy utrzymuje wasze stanowisko. mam teren tj 2000 mieszkańców realizuję cały projekt tj od napisania od podsta poprzez zawieranie kontraktó kontakt z jednostkami szkoleniowymi, pisanie wniosków o płatność kontakt w WUP, tak n aprawdę pracy co nie miara. pozdrawiam systemowców
~mycha

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny