przecież to nie dotyczy, tak samo jak konsument, orzeczeń ZUSowskich...
serio?? przecież w tej NOWEJ ustawie jest napisane wprost, że termin upłynie po 5 sierpnia i przed dniem 30-09-2024.JLP pisze: ↑28 gru 2023, 11:05Dobre pytanie. Ja się zastanawiam, czy oficjalnie nie przyjść do pracy w sobotę 30.12, żeby poprzedłużać decyzje na świadczenie pielęgnacyjne, tym którym kończy się w grudniu, bo potem klops z pobieraniem na "starych" warunkach. Z zasiłkami pielęgnacyjnymi jest mniejszy problem, bo po prostu mogą złożyć w styczniu kolejny wniosek.
tak, oczywiście masz rację.
serio?JLP pisze: ↑28 gru 2023, 11:05Dobre pytanie. Ja się zastanawiam, czy oficjalnie nie przyjść do pracy w sobotę 30.12, żeby poprzedłużać decyzje na świadczenie pielęgnacyjne, tym którym kończy się w grudniu, bo potem klops z pobieraniem na "starych" warunkach. Z zasiłkami pielęgnacyjnymi jest mniejszy problem, bo po prostu mogą złożyć w styczniu kolejny wniosek.
Chyba zdecydowana większość tak robiła. Tylko to były inne podstawy prawne (naciągany art. 32 ust. 1) a poza tym nie ma pewności jaka linia interpretacji będzie dominować tym razem.Bea1 pisze: ↑28 gru 2023, 15:19chcecie naprawdę wszystkim wmówić że nikt nie przedłużał 'na covid' świadczeń i zasiłków w następnym miesiącu niż ten w którym kończyło się orzeczenie, tylko zawsze każdemu się udało w tym miesiącu co się kończy? serio? przecież pierwszy zapis ustawy objął zasiłki ktore pokończyły sie w styczniu i lutym nawet i raczej każdy robił wyrównanie