rodzina zastępcza

Wybrane tematy:
Opowiedz o swych traumatycznych przeżyciach z SI KDR Duplikat, krok po kroku Małżeństwo bez wspólnych dzieci zamiast nazwisko imię KDR- dziecko niepełnosprawne osoba wcześniej była posiadaczem KDR
ODPOWIEDZ
Wera11
Referent
Posty: 346
Rejestracja: 19 paź 2017, 13:18
Zajmuję się: FA
Kontakt:

rodzina zastępcza

Post autor: Wera11 »

Rodzina zastępcza złożyła wniosek o kart dla dzieci, które były już posiadaczami kart w innej gminie. Uprawiony do wyświetlania kart elektronicznej jest nowy rodzic. System nie chce przyznać karty wyskakuje taki komunikat pomimo powiązania wniosku z rodziną: Dla osoby nie zostanie przyznana karta elektroniczna, ponieważ na liście uprawnionych widnieje osoba o numerze PESEL () która nie jest z tej samej rodziny. Przejdź do edycji wniosku i wybierz przycisk 'Lista uprawnionych' aby zmodyfikować te dane.
Wera11
Referent
Posty: 346
Rejestracja: 19 paź 2017, 13:18
Zajmuję się: FA
Kontakt:

Re: rodzina zastępcza

Post autor: Wera11 »

Proszę o pomoc.
Wera11
Referent
Posty: 346
Rejestracja: 19 paź 2017, 13:18
Zajmuję się: FA
Kontakt:

Re: rodzina zastępcza

Post autor: Wera11 »

czy rodzic zastępczy wnioskując o kartę zaznacza, że wnosi o kartę dla nowego członka rodziny?
rikli
Referent
Posty: 422
Rejestracja: 15 maja 2019, 10:25
Zajmuję się: KDR
Kontakt:

Re: rodzina zastępcza

Post autor: rikli »

czyli dzieci miały karty przy biologicznych rodzicach? jeżeli rodzic zastępczy składa o karty TYLKO dla dzieci, a sam nie ma karty, to siłą rzeczy nie będzie mógł ich wyświetlać, dlatego taki komunikat. wypadałoby wezwać może wnioskodawcę i albo wniesie o kartę dla siebie albo ponownie wypełni ZKDR-04, poprawnie.
zombi
Referent
Posty: 312
Rejestracja: 24 sty 2024, 15:48
Zajmuję się: FA
Kontakt:

Re: rodzina zastępcza

Post autor: zombi »

Wera11 pisze: 30 paź 2024, 10:26 Rodzina zastępcza złożyła wniosek o kart dla dzieci, które były już posiadaczami kart w innej gminie. Uprawiony do wyświetlania kart elektronicznej jest nowy rodzic. System nie chce przyznać karty wyskakuje taki komunikat pomimo powiązania wniosku z rodziną: Dla osoby nie zostanie przyznana karta elektroniczna, ponieważ na liście uprawnionych widnieje osoba o numerze PESEL () która nie jest z tej samej rodziny. Przejdź do edycji wniosku i wybierz przycisk 'Lista uprawnionych' aby zmodyfikować te dane.
Jak Ci sie udało rozwiązać ten problem, ponieważ obecnie mam podobny, tylko dodatkowo jeszcze inne komunikaty i ostrzeżenia, ale z tą osobą uprawniona mam identycznie.
ODPOWIEDZ