skierowanie do placówki podstawa prawna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 19 sie 2015, 14:07

Czy jest w ustawie o pieczy podstawa prawna do wydania skierowania do placówki op-wych?????
bo ja nie widzę i kto ma wydać to skierowanie PCPR? z upoważąnienia? czy jakoś inaczej?
wiem że wszyscy wydają skierowania ale czy jest gdzieś to uregulowane, czy tak się przyjęło???
dddd


Napisano: 20 sie 2015, 8:25

Ja wydaję skierowania stosując następującą podstawę prawną: art. 34 pkt 2, art. 35 ust. 1 oraz art. 180 pkt. 2 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2015r., poz. 332)
w oparciu o § 2 ust. 1, ust 3, § 4, § 8 ust. 1 i ust. 3 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 grudnia 2011r. w sprawie instytucjonalnej pieczy zastępczej (Dz. U. z 2011r. Nr 292, poz. 1720)
kasia11


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny