Składka zdrowotna z ZUS

Wybrane tematy:
Wzory informacji, decyzji Webinar - dodatek osłonowy. B. Mazurkiewicz 08/02/2022 Informator dla samorządów Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Dodatek osłonowy. Pytania i odpowiedzi dopłaty unijne ARiMR jak pozyskać dane WZÓR PISMA DO ZUSU O WYSOKOŚĆ SKŁADEK ZDROWOTNYCH ZA 2020R.
ODPOWIEDZ
jkasia_aa
Praktykant
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2019, 13:20
Zajmuję się: świadczenia wychowawcze
Kontakt:

Składka zdrowotna z ZUS

Post autor: jkasia_aa »

Witam, mam pytanie odnośnie pozyskiwania składki zdrowotnej z ZUS. Czy można brać oświadczenia od wnioskodawców o wysokości składki wypełniane na podstawie pita za 2020 rok? Czy musimy mieć zaświadczenie z ZUS?
Ediii87
Praktykant
Posty: 15
Rejestracja: 26 paź 2021, 16:35
Zajmuję się: Świadczenia wychowawcze oraz świadczenia z funduszu alimentacyjnego.
Kontakt:

Re: Składka zdrowotna z ZUS

Post autor: Ediii87 »

Jeżeli nie wychodzą w systemie, to powinniśmy wystosować pismo do Zus odnośnie składek zdrowotnych, pit podobno nie jest odpowiednim dokumentem potwierdzającym :/ Ale nie wiem tego próbuję również to z kimś ustalić,bo sama jestem w kropce i nie wiem co robić, na odpowiedzi z Zusu długo się czeka, a czas ucieka :/ Tak samo jeden Pan mówi, że odliczamy 13tki, a drugi mówi, że nie odliczamy i nie wiadomo co robić. Jest jakaś masakra z tymi wnioskami.
ODPOWIEDZ